Kõik enim müüdud tooted

Surveprits Epoca E2000 1,8L

8532

Viton FPM. Talub enamikke lahustid ja lahjendatud happeid

30,29 €
Maksudega
Kogus

Kirjeldus

Ergonoomiline alternatiiv traditsioonilisele pritspudelile kohtadesse, kus kasutad sageli puhastusaineid pihustades. Nt. sanitaarruumides, suuremate klaaspindade puhastamisel.  Ainete pinnale kandmine madalsurvepritsiga on ergonoomiline ja säästab palju väärtuslikku aega. 

Madalsurvepritse kasutatakse peamiselt:

  • taimekaitse- ja umbrohutõrjevahenditega
  • professionaalsete puhastusainetega
  • klaasipuhastusainetega
  • Tugevate kemikaalidega nagu nt. mootori-, leotus- ja piduripuhastusvahendid
  • Desinfektsiooniainetega.

Kogumaht ml 1710, Töömaht ml 1500

Väga hea vastupidavus ilmastikule, osoonile, hapnikule ja päikesevalgusele. Reguleeritav düüs. Pritside kasutamise max rõhk on 3 bar ja vedeliku max temperatuur 30°. 1L ja 1,8L pritsil on boonusena patenteeritud seade, mis lukustab klahvi tavalises või pidevas pihustusasendis.

Pritsidel on erinevatest materjalidest tihendid. Viton/FPM tihend - Sobib enamike lahjendatud hapetega kasutamiseks. EPDM tihend - Sobib paljude aluseliste jt. ainetega. NBR tihend – nitriilkummist tihen, mis talub enamikke lahusti-, õlibaasil aineid, samuti lahjendatud happeid ja aluseid.

Toote üksikasjad
Viton
8532
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Tootekood: AM8410003

Bränd: Americol

Americol spetsiaalne kätepuhastusvahend 4,5L

Tööstusettevõtetes ja töökodades kasutamiseks mõeldud lahustivaba kätepuhastuspasta. Toodetud nahasõbralikest komponentidest, sisaldab jojobat, aloe vera ekstrakti ja keskkonnasõbralikke abrasiivaineid (biolagunev). Puhastab ja niisutab käenahka, ei tekita ärritust, hoiab naha pehme ja elastsena. Eemaldab tõhusalt rasketööstuse mustust: määrdeaineid,...

Hind 37,45 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: AM8350006

Bränd: Americol

Americol kätepuhastusvahend punane 4,5L

Professionaalne kätepuhastus geel eriti määrdunud käte puhastamiseks. Sobib kasutamiseks tööstuses tekkiva mustuse eemaldamiseks kätelt(määrdeained, tõrv, bituumen) Puhastab ja niisutab käenahka, ei tekita ärritusi, hoiab naha pehme ja elastsena. On dermatoloogiliselt testitud ja biolagunev. Kasutamine: kanda veidi kätepuhastuspastat määrdunud kätele....

Hind 38,16 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: AM8710001

Bränd: Americol

Americol kätekaitsekreem 250ml

Kantakse kätele enne töö alustamist, et vältida kahjulike ainete tungimist nahka. Tekitab käele nähtamatu kaitsekihi. Toode ei jäta käele rasvast kihti seega tagab hea haarde (nt tööriistad ei libise käest) Toode ei kahjuta nahka ja tänu sellele ei tekki naha kuivamist ja karedust (Aloe vera ja jojoba õli). Tagab peale töö lõppu kiire ja lihtsa kätepesu.

Hind 10,81 €
Vaata lähemalt
Laos