Kõik enim müüdud tooted

Surveprits Epoca E2000 1,8L Viton FPM (hape)

8532

Talub enamikke lahustid ja lahjendatud happeid

24,83 €
Maksudega
Kogus

Kirjeldus

Ergonoomiline alternatiiv traditsioonilisele pritspudelile kohtadesse, kus kasutad sageli puhastusaineid pihustades. Nt. sanitaarruumides, suuremate klaaspindade puhastamisel.  Ainete pinnale kandmine madalsurvepritsiga on ergonoomiline ja säästab palju väärtuslikku aega. 

Madalsurvepritse kasutatakse peamiselt:

  • taimekaitse- ja umbrohutõrjevahenditega
  • professionaalsete puhastusainetega
  • klaasipuhastusainetega
  • Tugevate kemikaalidega nagu nt. mootori-, leotus- ja piduripuhastusvahendid
  • Desinfektsiooniainetega.

Kogumaht ml 1710, Töömaht ml 1500

Väga hea vastupidavus ilmastikule, osoonile, hapnikule ja päikesevalgusele. Reguleeritav düüs. Pritside kasutamise max rõhk on 3 bar ja vedeliku max temperatuur 30°. 1L ja 1,8L pritsil on boonusena patenteeritud seade, mis lukustab klahvi tavalises või pidevas pihustusasendis.

Pritsidel on erinevatest materjalidest tihendid. Viton/FPM tihend - Sobib enamike lahjendatud hapetega kasutamiseks. EPDM tihend - Sobib paljude aluseliste jt. ainetega. NBR tihend – nitriilkummist tihen, mis talub enamikke lahusti-, õlibaasil aineid, samuti lahjendatud happeid ja aluseid.

Toote üksikasjad
Viton
8532
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Tootekood: 1623

Bränd: Vikan

Vikan mikrokiud mööblimopp 550mm, hall (tootele 3008)

Mikrokiud mööblimopp väikeste ruumide ja raskesti ligipääsetavate pinnade puhastamiseks. Kuiv mikrokiud mööblimopp kogub staatilise elektri abil tolmu ja mustust. Niisutades eemaldab see tõhusalt kinnise mustuse ja rasva. Sobib kasutamiseks mööblimopialusega. Kõigile Vikani tekstiilidele kehtib 500 pesemise ja kasutamise garantii.

Hind 13,72 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: j250702

Bränd: Kiehl

Kiehl Torvan Kontsentraat 1L üldpuhastusaine

Efektiivne universaalpuhastusaine. Biolaguneva koostisega – keskkonnasõbralik. Kuivab kiirelt, ainejäägid ei jää maha. Sobib kõikidele vett taluvatele põrandakattematerjalidele, erinevatele pindadele, esemetele ning vahatatud põrandatele. Igapäevaseks koristuseks ning suurpuhastuseks.

Hind 10,81 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: SW1435K

Bränd: Vileda

Vileda PVAMicro mikrokiudrätik kollane 38x35cm

VAmikro rätik on unikaalne kombinatsioon kahest materjalist – mikrokiud ja PVA (polüvinüülalkohol). Kootud mikrokiu 3D struktuur annab rätikule hea puhastusvõime. Ka raske mustuse, nagu sõrmejäljed klaasil, eemaldmine on lihtne. PVA annab rätikule lisaks häid omadusi: rätiku loputamisel eralduvad mustuse osakesed kergemini, kuna rätiku sisemine struktuur...

Hind 3,80 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: SW168761

Bränd: Vileda

Vileda mikrokiudrätik r-MicroTuff Swift 35x38cm, punane

Toode on 100% taaskaskasutatud toorainest – 2 PET pudelit = 1 r- Micro Tuff Swift koristusrätik Esmaklassiline puhas tulemus = vastupidav, tõhus, vähendab koristuskeemia kasutust, testitud 99,99% viiruseid eemaldav 100% mikrokiu puhastustõhusus  Eemaldab kuni 99.99% ulatuses viiruseid Imamisvõimeline struktuur Suurepärane mustusekandevõimekus LOVE IT...

Hind 2,84 €
Vaata lähemalt
Laos