Kõik enim müüdud tooted

Surveprits Epoca E2000 1,8L

8532

Viton FPM. Talub enamikke lahustid ja lahjendatud happeid

30,29 €
Maksudega
Kogus

Kirjeldus

Ergonoomiline alternatiiv traditsioonilisele pritspudelile kohtadesse, kus kasutad sageli puhastusaineid pihustades. Nt. sanitaarruumides, suuremate klaaspindade puhastamisel.  Ainete pinnale kandmine madalsurvepritsiga on ergonoomiline ja säästab palju väärtuslikku aega. 

Madalsurvepritse kasutatakse peamiselt:

  • taimekaitse- ja umbrohutõrjevahenditega
  • professionaalsete puhastusainetega
  • klaasipuhastusainetega
  • Tugevate kemikaalidega nagu nt. mootori-, leotus- ja piduripuhastusvahendid
  • Desinfektsiooniainetega.

Kogumaht ml 1710, Töömaht ml 1500

Väga hea vastupidavus ilmastikule, osoonile, hapnikule ja päikesevalgusele. Reguleeritav düüs. Pritside kasutamise max rõhk on 3 bar ja vedeliku max temperatuur 30°. 1L ja 1,8L pritsil on boonusena patenteeritud seade, mis lukustab klahvi tavalises või pidevas pihustusasendis.

Pritsidel on erinevatest materjalidest tihendid. Viton/FPM tihend - Sobib enamike lahjendatud hapetega kasutamiseks. EPDM tihend - Sobib paljude aluseliste jt. ainetega. NBR tihend – nitriilkummist tihen, mis talub enamikke lahusti-, õlibaasil aineid, samuti lahjendatud happeid ja aluseid.

Toote üksikasjad
Viton
8532
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Tootekood: UFR100

Bränd: Unger

Unger aknapesuseep 1L

Unger aknapesuseebi kontsentraadi eelisteks on ökonoomnsus ,nahasõbralikkus, biolagunevus. Suurepärase puhastusvõimega. Doseerimine: 10 ml seepi 1 l vee kohta. Kanna pesuriga lahus klaasile ja kuivata klaasikuivatajaga. Toode on 1-liitrises pudelis. Koostis: Mitteioonsed tensiidid, amfoteersed tensiidid <5%, lõhnaained (limoneen)

Hind 12,43 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: 1547

Seenrätik MAX 20x18cm sinine 10 tk

Seenrätik värskeks ja tõhusaks puhastamiseks. Imab 15 korda oma kaalust rohkem. Kasutatakse niiskena. Lihtnekasutada, lihtne puhtaks loputada. Pestav kuni 95°C juures.100% looduslik materjal (tselluloos ja puuvill).Biolagunev.

Hind 8,02 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: 7391

Bränd: .

3M Hõõrumisplaat punane 117x254mm

Keskmise abrasiivsusega hõõrumisnuustik puhastamiseks ja küürimiseks. Ühtne kattekiht 3M ™ Doodlebug ™ hõõrumisnuustikul vähendab sõlmede ja klompide arvu. Kasutatakse koos vee ja igapäevaste põrandapesuvahenditega. Tihe kiudude kiht, mis on kaetud vaigu ja abrasiividega, tagab plaadile kõrge eluea. Ristkülikukujuline vorm võimaldab tööd teha raskesti...

Hind 7,22 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: AM8400006

Bränd: Americol

Americol kätepuhastusvahend kollane 4,5L

Tsitruselõhnaline kätepuhastusgeel määrdunud käte puhastamiseks. Toodetud nahasõbralikest komponentidest, sisaldab efektiivseid puhastusaineid, jojobat, aloe vera ekstrakti, tsitruseühendeid. Eemaldab tõhusalt määrdeaineid, värvi, lakki, trükivärvi, tõrva, bituumenit ja liimi. Toode puhastab, niisutab ja kaitseb nahka On dermatoloogiliselt testitud ja...

Hind 44,65 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: 7393

Bränd: .

3M Hõõrumisplaat pruun 117x254mm

Suurepärane abivahend pinnatöötlusvahendite eemaldamiseks treppidelt. Kasutage märjalt või kuivalt. Koos sobivate puhastuskemikaalidega eemaldab mustust tugevalt määrdunud kõvapõrandalt, näiteks betoonilt. Vastupidav hõõrumisplaat eritöödeks, sealhulgas viimistlusvahendite ja vaha eemaldamiseks k.a. põrandalauad, -servad ja trepid.

Hind 7,22 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: 3008

Bränd: Vikan

Vikan mööblimopialus 50cm

Interjööri- ja mööblimopp sobib ideaalselt ülemiste tasapindade puhastamiseks. Sobib ka radiaatorite taguste ja muude kitsaste kohtade puhastamiseks. Kuiva moppamisega koguvad mikrokiud staatilise elektri abil tolmu, mustuse ja juuksed. Võimalik kasutada koos teleskoopvarrega. Mööblimopialusele sobib Vikani mikrokiust mööblimopp.

Hind 30,65 €
Vaata lähemalt
Laos