Tootekood: SW1435R

Bränd: Vileda

Vileda PVAMicro mikrokiudrätik roheline 38x35cm

PVAmikro rätik on unikaalne kombinatsioon kahest materjalist – mikrokiud ja PVA (polüvinüülalkohol). Kootud mikrokiu 3D struktuur annab rätikule hea puhastusvõime. Ka raske mustuse, nagu sõrmejäljed klaasil, eemaldmine on lihtne. PVA annab rätikule lisaks häid omadusi: rätiku loputamisel eralduvad mustuse osakesed kergemini, kuna rätiku sisemine struktuur...

Hind 4,56 €
Vaata lähemalt
Laos
Kõik enim müüdud tooted

Nitriilkinnas voodriga L/9

6021L

AlphaTec 79-700, sinine. Mugav, paindlik ja hea keemilise vastupidavusega.

2,93 €
Maksudega
Kogus

Kirjeldus

Kinnas 79-700 on loodud spetsiaalselt selleks, et pakkuda suurepärast mugavust, paindlikkust ja head keemilist vastupidavust.

Kindal on ultra-õhuke vooder AQUADRI ™. See on Anselli niiskuse juhtimise tehnoloogia, mis annab sellele korduvkasutatavale kindale suurepärase niiskuse imamisvõime ja hoiab kasutajad käed pikemat aega kuivemana.

Neid võib kasutada, pesta ja kuivatada kuni 3 korda ilma, et voodri imavusvõime väheneks.

Võib kasutada toiduga kokkupuutes.

Toote üksikasjad
Aquadri
6021L
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Tootekood: UNJ350

Bränd: Unger

Unger klaasipesuriplüüs 35cm mikrokiud ErgoTec Ninja

Unger ErgoTec Ninja pesuplüüs on sobilik Ninja pesuri alusega (müügil eraldi), mis tagab vee parema hoidmise ja akende puhastamise. Velcro kinnitus. Plüüsil on eriti pikad mikrokiust harjased. Kaks abrasiivpadjakest, mõlemas otsas tagavad täiendava puhastusjõu kinnikuivanud mustuse eemaldamiseks. Talub kuni 500 pesukorda.

Hind 23,06 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: j655143

Bränd: Kiehl

Kiehl Arenas-exet1 500ml

Spetsiaalne aine õli- ja rasvaplekkide eemaldamiseks nii valgelt kui ka värviliselt pesult. Sobib eriti hästi tööstustes ja toitlustuses kasutatavate tekstiilesemete pesemiseks.

Hind 22,43 €
Vaata lähemalt
Laos