Kõik enim müüdud tooted

Kiehl Disoman balance 1L

j551201

Ülitõhus nõudepesuaine käsitsi pesemiseks

12,19 €
Maksudega
Kogus

Kirjeldus

Omadused: Neutraalse pH-ga, ülitõhus pesuaine nõude ja köögiriistade käsitsi pesemiseks. Ei kahjusta materjali, eemaldab igasuguse mustuse ning on suurepärase rasva lahustava omadusega. Tänu unikaalsele toimeainete kombinatsioonile on Disoman ohutu toidule ja õrn nahale. Väga kontsentreeritud toode on ülitõhus, ökonoomne ning ei sisalda lõhna- ega värvaineid. Tänu oma keskkonnasäästlikule koostisele on Disomanil Euroopa Liidu ökomärgis.

Kasutamine: Sobib nõude käsitsipesuks ning kõikide vett taluvate pindade ja esemete puhastamiseks.

Koostis (vastavalt 648/2004/EÜ): Anioonsed tensiidid 5-15%, mitteioonsed tensiidid 5-15%, amfoteersed tensiidid < 5%, lisaained, säilitusained: fenoksüetanool.

pH (kontsentraat): 7

pH (pesulahus): 7

Toote üksikasjad
j551201
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Tootekood: 3006

Bränd: Vikan

Vikan haakuvmopi alus 40cm lukustatav

Vikan 40cm alumiiniumist ja asendi fikseerimisvõimalusega mopialus, millel on hõlpsasti vahetatavad takjakinnitused ja mustast plastist otsad. Lukustamise võimalus annab lisamugavust nt. seinte või muude vertikaalpindade puhastamisel. 40cm varrega mopialust on ergonoomiline kasutada suuremate tasapindade, nt. koolides lauad, aknalauad, pinkide read...

Hind 24,55 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: 7415

Bränd: .

3M Scotch-Brite 2020 küürimisnuustik lilla

Uue põlvkonna küürimisnuustik. Ülitugev küürija, samas oht puhastatavat pinda kahjustada on väike. Sobib isegi roostevabade pindade puhastamiseks. Kümme korda vastupidavam kui tavapärased küürimisnuustikud. Suurepärane aseaine terasvillale, teraslõngpesurile ja kaabitsale. Mugav kikilipsu kuju. Lihtne puhtaks pesta.

Hind 3,05 €
Vaata lähemalt
Laos