Kõik enim müüdud tooted

Kiehl Duocit-eco 1L hügieeniruumidele

j401801

Sanitaarpindade puhastusaine, apelsini lõhnaline

7,00 €
Maksudega
Kogus

Kirjeldus

Omadused: Kauakestva värske apelsinilõhnaga puhastusaine sanitaarpindadele. Eemaldab tõhusalt lubjasetteid ja kosmeetika jääke pesuruumides. Regulaarse kasutamise korral takistab lubjasetete tekkimist kaitstes seeläbi puhastatavaid pindu. Tänu keskkonnasõbralikule koostisele on Duocit-ecol Euroopa Liidu Ökomärgis. 

Kasutamine Kõikidele vett taluvatele pindadele ja esemetele sanitaarruumides (kraanikausid, vannid, dušikabiinid, wc-potid, vaheseinad, peeglid, seinaplaadid jt). Sobib erinevatele materjalidele (email, keraamika, alumiinium, messing, kroom, roostevaba teras, sünteetilised materjalid, lakitud pinnad jt). Ei sobi kaltsiumit sisaldavatele kividele (marmor, terratso).

Koostis (vastavalt 648/2004/EÜ): Anioonsed tensiidid < 5%, mitteioonsed tensiidid < 5%, orgaanilised happed, vees lahustuvad lahustid, värviained, lõhnaained.

pH (kontsentraat): 2

pH (pesulahus): 3

Toote üksikasjad
j401801
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Tootekood: UNJ350

Bränd: Unger

Unger klaasipesuriplüüs 35cm mikrokiud ErgoTec Ninja

Unger ErgoTec Ninja pesuplüüs on sobilik Ninja pesuri alusega (müügil eraldi), mis tagab vee parema hoidmise ja akende puhastamise. Velcro kinnitus. Plüüsil on eriti pikad mikrokiust harjased. Kaks abrasiivpadjakest, mõlemas otsas tagavad täiendava puhastusjõu kinnikuivanud mustuse eemaldamiseks. Talub kuni 500 pesukorda.

Hind 23,45 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: AM7100001

Bränd: Americol

Americol kätepuhastusrätikud 75tk

Puhastussalvrätikud käte tõhusaks puhastamiseks. Salvrätik on niisutatud vedela pesuainega (alkohol), mis eemaldab nahalt mustuse. Jätab peale kasutamist kätele meeldiva lõhna ja pehmuse. Võib kasutada ka pindade (armatuurlaud) ja tööriistade puhastamiseks. Sobib ideaalselt kasutamiseks kohtades, kus ei ole vett. Värvus: valge ja sinine; pH 6. Pakend...

Hind 29,78 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: 3008

Bränd: Vikan

Vikan mööblimopialus 50cm

Interjööri- ja mööblimopp sobib ideaalselt ülemiste tasapindade puhastamiseks. Sobib ka radiaatorite taguste ja muude kitsaste kohtade puhastamiseks. Kuiva moppamisega koguvad mikrokiud staatilise elektri abil tolmu, mustuse ja juuksed. Võimalik kasutada koos teleskoopvarrega. Mööblimopialusele sobib Vikani mikrokiust mööblimopp.

Hind 30,65 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: 7390

Bränd: .

3M Hõõrumisplaat valge 117x254mm

Puhastab klaasi, keraamilisest plaadist seinu, põrandaid ja basseine. Võib kasutada kuivalt või koos vee ja pesuvahenditega. Kõrge kvaliteet. Valged padjad puhastavad ohutult keraamilisi plaate, klaasi ja klaaskiudu ning eemaldab põrandalt kriimustusjälgi, kahjustamata pinnakatet.

Hind 7,22 €
Vaata lähemalt
Laos