Kõik enim müüdud tooted

Kiehl Xon-forte 750ml

j551047

Vahupesuaine toiduainetetööstusele

13,96 €

(22,34 € 1 L)

Maksudega
Kogus

Kirjeldus

Omadused: Lahustab ladestunud toidujääke (valk, rasv, põlenud või kõrbenud mustus). Pinnad, mida on puhastatud Xon-fortega ja mida kasutatakse toidu eeltöötluseks ja valmistamiseks, tuleb alati loputada kraaniveega. Xon-forte on sertifitseeritud turvaliseks kasutamiseks pindadel, mida kasutatakse toidu eeltöötluseks ning valmistamiseks.

Kasutamine: Kõikidele aluselist ainet taluvatele pindadele suurköökides ja toiduainetetööstustes (konvektsiooniahjud, kombiaurutid, grillid, ahjud, küpsetusplaadid, pannid, õhupuhastid, seina- ja põrandaplaadid). Ära kasuta aluselist ainet mitte taluvatel pindadel (alumiinium, anodeeritud alumiinium, lakitud pinnad).

Koostis (vastavalt 648/2004/EÜ) Mitteioonsed tensiidid < 5%, seep < 5%, vees lahustuvad lahustid, leelised, toiduvärviaine (Cl47005).

pH (kontsentraat): u. 13.5

pH (pesulahus): u. 13

Toote üksikasjad
j551047
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Tootekood: 3006

Bränd: Vikan

Vikan haakuvmopi alus 40cm lukustatav

Vikan 40cm alumiiniumist ja asendi fikseerimisvõimalusega mopialus, millel on hõlpsasti vahetatavad takjakinnitused ja mustast plastist otsad. Lukustamise võimalus annab lisamugavust nt. seinte või muude vertikaalpindade puhastamisel. 40cm varrega mopialust on ergonoomiline kasutada suuremate tasapindade, nt. koolides lauad, aknalauad, pinkide read...

Hind 24,55 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: AM8410022

Bränd: Americol

Americol spetsiaalne kätepuhastusvahend 300ml

Tööstusettevõtetes ja töökodades kasutamiseks mõeldud lahustivaba kätepuhastuspasta. Toodetud nahasõbralikest komponentidest, sisaldab jojobat, aloe vera ekstrakti ja keskkonnasõbralikke abrasiivaineid (biolagunev). Puhastab ja niisutab käenahka, ei tekita ärritust, hoiab naha pehme ja elastsena. Eemaldab tõhusalt rasketööstuse mustust: määrdeaineid,...

Hind 8,91 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: UFR100

Bränd: Unger

Unger aknapesuseep 1L

Unger aknapesuseebi kontsentraadi eelisteks on ökonoomnsus ,nahasõbralikkus, biolagunevus. Suurepärase puhastusvõimega. Doseerimine: 10 ml seepi 1 l vee kohta. Kanna pesuriga lahus klaasile ja kuivata klaasikuivatajaga. Toode on 1-liitrises pudelis. Koostis: Mitteioonsed tensiidid, amfoteersed tensiidid &lt;5%, lõhnaained (limoneen)

Hind 12,43 €
Vaata lähemalt
Laos