Tootekood: SW1435P

Bränd: Vileda

Vileda PVAMicro mikrokiudrätik punane 38x35cm

PVAmikro rätik on unikaalne kombinatsioon kahest materjalist – mikrokiud ja PVA (polüvinüülalkohol). Kootud mikrokiu 3D struktuur annab rätikule hea puhastusvõime. Ka raske mustuse, nagu sõrmejäljed klaasil, eemaldmine on lihtne. PVA annab rätikule lisaks häid omadusi: rätiku loputamisel eralduvad mustuse osakesed kergemini, kuna rätiku sisemine struktuur...

Hind 3,80 €
Vaata lähemalt
Laos
Kõik enim müüdud tooted

Kiehl-Omni-fresh 1L mikrobioloogiline lõhnaneutraliseerimisa

j252101

Mikrobioloogiline puhastus- ja lõhnaneutraliseerimisaine

17,88 €
Maksudega
Kogus

Kirjeldus

Omadused: Neutraalse pH-ga tensiide sisaldav puhastusaine ebameeldiva lõhna eemaldamiseks. Kiehl-Omni-fresh mitte lihtsalt ei kata teist ebameeldivat lõhna, vaid elimineerib selle mikrobioloogilise protsessi käigus. Samaaegselt lõhna eemaldamisega ka puhastab pindu. Regulaarselt kasutades takistab ebameeldiva lõhna tekkimist.

Kasutamine: Kõikidele vett taluvatele põrandakattematerjalidele, erinevatele pindadele ning esemetele. Ideaalne ebameeldiva lõhna eemaldamiseks (nt tualetid, prügikastid, prügikonteinerid, äravoolutorud). Sobib ka tekstiilpindadele.

Koostis (vastavalt 648/2004/EÜ): Anioonsed ja mitteioonsed tensiidid < 5%, orgaanilised lõhnaeemaldusained, lisaained, lõhnaained, värviained.

pH (kontsentraat): u. 9

pH (pesulahus): u. 8

Toote üksikasjad
j252101
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Tootekood: UFR100

Bränd: Unger

Unger aknapesuseep kontsentraat 1L

Unger aknapesuseebi eelisteks on ökonoomnsus ,nahasõbralikkus, biolagunevus. Suurepärase puhastusvõimega. Doseerimine: 10 ml seepi 1 l vee kohta. Kanna pesuriga lahus klaasile ja kuivata klaasikuivatajaga. Toode on 1-liitrises pudelis. Koostis: Mitteioonsed tensiidid, amfoteersed tensiidid &lt;5%, lõhnaained (limoneen)

Hind 10,19 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: 7393

Bränd: .

3M Hõõrumisplaat pruun 117x254mm

Suurepärane abivahend pinnatöötlusvahendite eemaldamiseks treppidelt. Kasutage märjalt või kuivalt. Koos sobivate puhastuskemikaalidega eemaldab mustust tugevalt määrdunud kõvapõrandalt, näiteks betoonilt. Vastupidav hõõrumisplaat eritöödeks, sealhulgas viimistlusvahendite ja vaha eemaldamiseks k.a. põrandalauad, -servad ja trepid.

Hind 5,92 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: 7390

Bränd: .

3M Hõõrumisplaat valge 117x254mm

Puhastab klaasi, keraamilisest plaadist seinu, põrandaid ja basseine. Võib kasutada kuivalt või koos vee ja pesuvahenditega. Kõrge kvaliteet. Valged padjad puhastavad ohutult keraamilisi plaate, klaasi ja klaaskiudu ning eemaldab põrandalt kriimustusjälgi, kahjustamata pinnakatet.

Hind 5,92 €
Vaata lähemalt
Laos