Kõik enim müüdud tooted

Kiehl-Parketto-clean 1L kontsentraat

j221802

Puhastusaine parkett- ja laminaatpõrandatele

11,42 €
Maksudega
Kogus

Kirjeldus

Suurepäraste puhastusomadustega puhastusaine parkett- ja laminaatpõrandatele. Ei sisalda seepi ega vaha. Kaitseb puhastavat pinda, on meeldiva lõhnaga. Ei liigitu ADR-toodete alla. Tänu keskkonnasõbralikule koostisele on Kiehl-Parketto-clean Kontsentraadil Euroopa Liidu Ökomärgis.

Sobib kõikidele puitpindadele (kaitseainega töödeldud, õlitatud, impregneeritud, vahatatud, töötlemata), klikkühendusega parketile ning laminaatpõrandatele. Samuti sobib kasutamiseks kõikidele vett taluvatele pindadele, esemetele ning ka vahatatud põrandatele.

Koostis (vastavalt 648/2004/EÜ): Mitteioonsed tensiidid 5 - 15 %, vees lahustuvad lahustid, värvained, lõhnaained.

pH (kontsentraat): 9.0

pH (pesulahus): 8.5  

Toote üksikasjad
j221802
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Tootekood: UNJ350

Bränd: Unger

Unger klaasipesuriplüüs 35cm mikrokiud ErgoTec Ninja

Unger ErgoTec Ninja pesuplüüs on sobilik Ninja pesuri alusega (müügil eraldi), mis tagab vee parema hoidmise ja akende puhastamise. Velcro kinnitus. Plüüsil on eriti pikad mikrokiust harjased. Kaks abrasiivpadjakest, mõlemas otsas tagavad täiendava puhastusjõu kinnikuivanud mustuse eemaldamiseks. Talub kuni 500 pesukorda.

Hind 23,45 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: j2525k2

Bränd: Kiehl

Kiehl GlasQueen 500ml klaasipuhastusaine+prits ( kasutusval)

OmadusedVõimas, kasutusvalmis puhastusvahend mustuse eemaldamiseks kõikidelt klaaspindadelt jamuudelt pindadelt. Tootel on intensiivsed puhastusomadused ning see kuivab kiiresti ja ilmatriipudeta. Vastavalt CLP-määrusele ei klassifitseerita GlasQueeni ohtlikuks ja selles polelõhnaaineid.Spetsiaalselt sobiv sünteetilistele materjalidele ning...

Hind 5,67 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: BR280627

Bränd: Brabantia

Brabantia WC tarvikute komplekt 3-osaline, valge

ReNew tualetitarvikute komplekt - WC-hari ja -hoidik, WC-rullide hoidja ja WC-rullide jaotur. Tualettitarvikute komplekt algab tugeva ja hügieenilise tualettharja ja hoidjaga. Minimalistlik tualettirullihoidja kaitseb tualettpaberirulli tolmu eest ja muudab paberi rullilt hõlpsaks tõmbamiseks ning tualettpaberirulli jaotur hoiab diskreetselt kuni kolme...

Hind 78,85 €
Vaata lähemalt
Laos