Kõik enim müüdud tooted

Kiehl Blutoxol 1L desinfitseeriv puhastusaine toitlustusse

j550302

Desinfitseeriv puhastusaine toiduainetetööstustele

10,25 €
Maksudega
Kogus

Kirjeldus

Omadused: Kiire toimega aluseline desinfitseeriv puhastusaine suurköökidele ja toiduainetetööstustele. Vastab täielikult Saksamaa Veterinaarmeditsiini Seltsi (DVG) kriteeriumitele temperatuuridel 20°C ja 10°C. Blutoxoli sobib kasutada ka külmkambrites. Desinfitseerib, eemaldab rasvast ja õlist mustust ning taimseid ja loomseid valke. Lõhnaaineteta. Efektiivne Salmonella ja Listeriavastu. Vastab nõuetele: EN 1040, EN 1275, EN 1276, EN 1650 ja EN13697. Blutoxol omab sertifikaati kasutamiseks toiduainetega kokkupuutuvatel pindadel.

Kasutamine: Sobib kõikide vett ja aluselist ainet taluvate põrandakattematerjalide, seinte ning tööpindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks toiduainetetööstuses. Ei sobi aluselist ainet mitte taluvatele pindadele.

Koostis (vastavalt 648/2004/EÜ): 100 g sisaldab järgmisi toimeaineid: 2.4 g didetsüüldimetüülammooniumkloriid, 1.9 g alküülbensüül- dimetüülammooniumkloriid. Täiendavad koostisained (vastavalt 648/2004/EÜ): mitteioonsed pindaktiivsed ained < 5% ja orgaanilised ning anorgaanilised soolad, värviained

pH (kontsentraat): u. 13

pH (pesulahus): u. 12.5

Toote üksikasjad
j550302
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Tootekood: UNI350

Bränd: Unger

Unger klaasipesuri alus liigendiga 35cm ErgoTec Ninja

Unger ErgoTec Ninja pesuri alus on ülikerge anodeeritud alus, millel on lukustatav pöördelaius. Sellel on ergonoomiline 2-komponendiline polüpropüleenist käepide, mille tekstuur võimaldab hõlpsat haardumist, ja paremat juhtimist. See pesuri alus pöördub ja lukustub mis tahes asendisse hästi läbimõeldud pöördliigendiga.

Hind 18,87 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: 3007

Bränd: Vikan

Vikan haakuvmopi alus 60cm lukustatav

Vikan 60cm alumiiniumist ja asendi fikseerimisvõimalusega  haakuvmopimopialus, millel on hõlpsasti vahetatavad takjakinnitused ja mustast plastist otsad. Lukustamise võimalus annab lisamugavust nt. seinte või muude vertikaalpindade puhastamisel.

Hind 25,17 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: j251702

Bränd: Kiehl

Kiehl Econa Kontsentraat 1L üldpuhastusaine

Ideaalne universaalne puhastusaine nii igapäevaseks kui ka intensiivseks koristamiseks. Kuivab kiiresti ja triibuvabalt. Sobib kõikidele vett taluvatele materjalidele, esemetele, pindadele, samuti vahatatud ja õlitatud pindadele. Aitab säilitada puhastatavat pinda. Kõrge puhastusvõime madalal kontsentratsioonil. Vähese või keskmise mustuse korral piisab...

Hind 9,25 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: 1549

Seenrätik MAX 20x18cm kollane

Seenrätik värskeks ja tõhusaks puhastamiseks. Imab 15 korda oma kaalust rohkem. Kasutatakse niiskena. Lihtnekasutada, lihtne puhtaks loputada. Pestav kuni 95°C juures.100% looduslik materjal (tselluloos ja puuvill).Biolagunev.

Hind 6,57 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: V6432

Bränd: Vikan

Vikan Classic küünehari 27x83mm käepidemega

Küünehari küünte ja käte kiireks puhastamiseks. Harjased on jäigad ja tõhusad, kuid piisavalt õhukesed, et ulatuda küünte alla samas neid kahjustamata. Harjal olev käepideme ava võimaldab harja hügieeniliselt  varrehoidiku või segisti külge kuivama riputada. Sobib ideaalselt ka tööpindade ja lõikelaudade puhastamiseks.

Hind 2,96 €
Vaata lähemalt
Laos