Kõik enim müüdud tooted

Kiehl Tornado 1L

j250101

Supertõhus universaalpuhastusaine

8,05 €
Maksudega
Kogus

Kirjeldus

Omadused Eriti efektiivne puhastusaine erineva mustuse eemaldamiseks, lahustab ka rasva, nikotiini. Tornadol on väga tõhusad mustust siduvad omadused. Toode on õrn nahale ning ökonoomne kasutada. Meeldiv lõhn. Sobib ka professionaalseks klaasipuhastuseks.

Kasutamine Sobib kõikidele vett taluvatele pindadele, esemetele ja põrandakatetele. Mitte kasutada vahatatud põrandatel.

Koostis (vastavalt 648/2004/EÜ): Anioonsed tensiidid < 5%, mitteioonsed tensiidid < 5%, värviained, lõhnaained (limoneen).

pH (konsentraat): u. 10.5

pH (pesulahus): u. 8.5  

Toote üksikasjad
j250101
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Tootekood: 3007

Bränd: Vikan

Vikan haakuvmopi alus 60cm lukustatav

Vikan 60cm alumiiniumist ja asendi fikseerimisvõimalusega  haakuvmopimopialus, millel on hõlpsasti vahetatavad takjakinnitused ja mustast plastist otsad. Lukustamise võimalus annab lisamugavust nt. seinte või muude vertikaalpindade puhastamisel.

Hind 30,71 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: j250702

Bränd: Kiehl

Kiehl Torvan Kontsentraat 1L üldpuhastusaine

Efektiivne universaalpuhastusaine. Biolaguneva koostisega – keskkonnasõbralik. Kuivab kiirelt, ainejäägid ei jää maha. Sobib kõikidele vett taluvatele põrandakattematerjalidele, erinevatele pindadele, esemetele ning vahatatud põrandatele. Igapäevaseks koristuseks ning suurpuhastuseks.

Hind 13,19 €
Vaata lähemalt
Laos

Tootekood: j210843

Bränd: Kiehl

Kiehl RuginOff 500ml

Happevaba koostis, mis säästab materjali Eemaldab rooste või metalli jälgede jäägid, Värviline indikaator näitab reaktsiooni algust puhastuslahuse lillaka värvusega Rakendus Saab kasutada looduskivil, tehiskivil ja keraamilistel põrandatel, nt. marmor, Jura kivi, graniit, porfüür, gneiss, liivakivi, aglomeraatkivi, terrazzo plaadid, portselanist plaadid,...

Hind 12,25 €
Vaata lähemalt
Laos